Kancelaria

Kancelaria istnieje od 2008 r., a jej założycielem jest Piotr Terlecki, który pierwotnie prowadził ją w ramach kancelarii indywidualnej.

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze prawnej wszystkich podmiotów gospodarczych, jak również osób fizycznych. Naszymi atutami jest pełne zaangażowanie w realizowane projekty, przygotowywanie nowoczesnych rozwiązań prawnych, terminowość w realizacji zleceń oraz dostosowanie sposobu świadczonych usług do indywidualnych potrzeb Klienta.

Do każdego z Klientów podchodzimy indywidualnie, starając się kompleksowo określić i odpowiedzieć na jego potrzeby.

Chcemy wyróżniać się nie tylko wysokim poziomem merytorycznym świadczonych usług, ale także bardzo dobrym zrozumieniem istoty problemu naszych Klientów, zaangażowaniem w ich sprawy, kreatywnym podejściem, terminowością i dokładnością.

Wiemy, jak bardzo otoczenie prawne wpływa na konkurencyjność przedsiębiorstw i ich zdolność uzyskiwania przewagi na rynku.

Współpracując z podmiotami gospodarczymi, mamy świadomość, jak ważne dla ich działania jest bezpieczeństwo prawne, przewidywanie i dostosowywanie się do zmian, ważnych z punktu widzenia ich strategii.