Zespół

Podstawę naszej Kancelarii stanowią jej wspólnicy – adw. Piotr Terlecki oraz r.pr. Anna Terlecka.

Współpracujemy ze specjalistami z zakresu różnych dziedzin prawa, jak i rachunkowości oraz budownictwa. Dążymy do tego, aby nasza wiedza i doświadczenie przedkładała się na faktyczne rozwiązanie problemów prawnych naszych Klientów. 

Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w dzisiejszej rzeczywistości podmioty gospodarcze zmagają się z problemami występującymi na różnych płaszczyznach, które nie ograniczają się jedynie do specjalistycznej wiedzy prawniczej, ale także obejmują inne dziedziny.

Jesteśmy stale rozwijającą się Kancelarią, której celem jest rozszerzanie współpracy na zasadzie best friendship z firmami, które specjalizują się w różnych dziedzinach związanych z prowadzeniem biznesu. Dzięki takiemu podejściu możemy zapewnić naszym Klientom jak najbardziej kompleksową obsługę w ciągle zmieniającej się rzeczywistości prawnej oraz warunkach rynkowych w Polsce

Piotr Terlecki

Wspólnik zarządzający, adwokat

Anna Terlecka

Wspólnik, radca prawny

Firmy partnerskie

Kancelaria w celu zapewnienia swoim Klientom obsługi na jak najwyższym poziomie współpracuje na stałe także z innymi firmami doradczymi, specjalizującymi się w zagadnieniach związanych z finansami, podatkami, budownictwem, jak również z tłumaczami przysięgłymi. Dzięki temu Klienci Kancelarii mogą uzyskać kompleksową usługę, co jest niezbędne w obecnej skomplikowanej rzeczywistości gospodarczej.

meritors kancelaria-sroda